Follow us Today has already donated 15,624.58 €

Palīdzība Daniilam Orehovskim

Daniilam ir 7 gadi un viņš ir vecākais dēls ģimenē. Daniils ir īpašs bērns, jo viņam diagnosticēta vidēji smaga garīga atpalicība ar būtiskiem uzvedības traucējumiem. Landau Kleffnera sindroms.

Puisēns savos 7 gados nerunā, kā arī viņa runas saprašana ļoti atšķiras no viņa vienaudžiem. Jau kopš viena gada vecuma ģimene iegulda lielas pūles un finanses, lai palīdzētu dēlam attīstīties un iekļauties sabiedrībā starp citiem bērniem. Daniils tiek vests pie dažādiem speciālistiem, nodarbībām un terapijām. Tas, ko Daniils ir sasniedzis ir liels ģimenes ieguldījums, jo gandrīz visas terapijas, speciālisti un konsultācijas ģimenei jāsedz no saviem līdzekļiem. Daniilam ir vajadzīga liela uzmanība un rūpes katru dienu, tādēļ vienīgais apgādnieks ģimenē ir tikai tētis.

Jau gadiem Daniils apmeklē ABA terapiju, ar ABA terapijas palīdzību zēns mācās neverbāli komunicēt un saņemt socializācijas iemaņas. Lai varētu pareizi un saprotami parādīt savas vēlmes un komunicēt ar līdzcilvēkiem. Vecāki šīs terapijas rezultātu redz jau tagad- dēls ir izteikti mierīgāks.

Lai arī turpmāk varētu Daniilam palīdzēt attīstīt un uzlabot viņa komunikācijas spējas, ļoti nepieciešams turpināt ABA terapijas nodarbības, kas gadā zēnam izmaksā 5040 eiro, no kuriem 1898 eiro jau ir pieejami no 2020. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2021. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 3142 eiro.

Daniila ģimene lūdz mūsu palīdzību savam dēlam.

Mēs visi kopā varam palīdzēt! Palīdzēsim Daniilam!

The Project is placed online on: 04.01.2021

Project completed 03.01.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Skolas autobusi Ukrainas bērniem

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

Let’s help little hearts

Support special children!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 805 355.98 €