Follow us Today has already donated 1,322.00 €

Palīdzība Andrim Muižniekam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota! Papildus saziedotie līdzekļi būs pieejami turpmākai ārstniecībai. 

Andris visu dzīvi bijis pūšamo instrumentu skolotājs Siguldas mūzikas skolā. 40 gadus nesavtīgi vadījis jauniešu pūtēju orķestri "Sudrabskaņa", bijis viens no Latvijas pūtēju orķestru tradīcijas veidotājiem un aktīviem dalībniekiem. Šobrīd Andris joprojām turpina mācīt audzēkņus Siguldas un Līgatnes mūzikas skolās, kā arī ir Siguldas Absolventu orķestra, kurā pulcējušies viņa bijušie audzēkņi, diriģents. Andri raksturo dzīvs humors, cilvēkmīlestība un bezgalīga mīlestība pret "pūtēju" mūziku. Andris ir sabiedrības dvēsele un ap sevi spēj radīt aktīvu un priecīgu atmosfēru.

Šī gada sākumā Andrim diagnosticēts ļaundabīgs audzējs. Pēc ilgstošiem izmeklējumiem Andrim nozīmēts divu mēnešu ilgs starošanas kurss. Tomēr Andris ir atradis saudzīgāku, efektīvāku un ātrāku ārstēšanu ar robotizētu stereotaktisko radioķirurģiju ar Cyber Knife M6, kuru diemžēl valsts neapmaksā. Šai ārstniecībai nepieciešami 9500 eiro. Šādu līdzekļu Andrim nav, tādēļ viņš lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Andrim!

The Project is placed online on: 02.06.2020

Projekts noslēgts 12.06.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Bērna sargeņģelis

Families with children who have impairments

Stiprini Stipros!

Atbalsts Ralfam Kalniņam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

824 545.48 €