Follow us Today has already donated 7,086.00 €

Palīdzība Aigaram Bolim

Aigaram ir 50 gadi. Viņam bija tikai 22 gadi, kad viņš cieta avārijā ar motociklu. Traumas bija smagas, kā arī stāvokli pasliktināja, tas, ka no avārijas vietas Aigaru pārveda sēdus pozīcijā, ko šādos gadījumos nedrīkst darīt. Kopš tā laika viņš pārvietojas ratiņkrēslā un ir kļuvis par aktīvu invalīdu tiesību aizstāvi. Savulaik kopā ar domubiedriem Aigars dibināja Invalīdu un viņu draugu apvienību ”Apeirons”, ilgus gadu viņš ir bijis vides pieejamības eksperts un vadījis spinālo pacientu atbalsta grupas. Paralēli tam Aigara aizraušanās ir bites, viņam bija sava drava Dobeles pusē, kur viņš nodarbojās ar  bišu māšu audzēšanu.

Pērn Aigars piedzīvoja vairākus mikroinsultus. To rezultātā pastiprinājās spastika, kas šobrīd Aigaram liedz strādāt un pārvietoties bez pavadoņa. Pēc vairākkārtējām vizītēm pie ārstiem ir izlemts par labu muguras smadzeņu operācijai, kas var ievērojami mazināt spastiku un ļautu Aigaram atgriezties ierastajās gaitās. Operācijas izmaksas ir līdz pat 3695 eiro. Aigaram šādu līdzekļu nav, tādēļ viņš lūdz līdzcilvēku atbalstu.

Palīdzēsim Aigaram!

The Project is placed online on: 27.06.2019

Projekts noslēgts 07.07.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Palīdzība Terēzei Bērtulei

Palīdzība Artim Kaņepam

Cerības gaisma Evelīnai Kozuļinai

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 165 998.57 €