Follow us Today has already donated 7,368.00 €

Palīdzi spert soli pretī izaugsmei

Lai arī cenšamies ikdienas sarunās nepieminēt valsts ekonomisko krīzi, mūsu vidū ir ģimenes, kuru dzīvēs tā ir atstājusi neizdzēšamas pēdas. Paliek vien bezcerība un nepiepildīti bērnu sapņi.

Tu nevari šiem cilvēkiem atdot viņu darba vietas vai palielināt algu, bet tu vari nepieļaut viņu izbraukšanu no valsts vai ieslīgšanu dziļā depresijā.

Tu vari dot cerību Valmieras rajona krīzes skartajām ģimenēm un iespēju būt kopā pasaules latviešu ģimeņu nometnē “3x3”.
Dalība nometnē ļaus gan bērniem, gan vecākiem izrauties no ikdienas rūpēm, pavadīt laiku kopā dažādās interesantās un noderīgās aktivitātēs, atrast jaunus draugus, vērtīgus kontaktus un ieraudzīt dzīvi gaišākās krāsās.
Tā būs iespēja diskusijās un nodarbībās mācīties citam no cita, kopīgi dzīvot un darboties gan nopietnos, gan jautros brīžos un rast spēku, lai atgūtu zem kājām zudušo pamatu.

Lai atbalstītu vienas ģimenes dalību nometnē, nepieciešami 280 lati.

Ziedo un Tu palīdzēsi kādai ģimenei spert soli pretī izaugsmei!

The Project is placed online on: 19.11.2014

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Klusais eņģelītis

Small steps towards the big life

Palīdzība dzīvniekiem

Palīdzība Maksimam Rudzišam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

9 853 869.00 €