Follow us Today has already donated 20,730.77 €

Brīvības piemineklis neredzīgiem cilvēkiem

Report 31.05.2022

Notika darbs pie projekta sākuma fāzes - veiktas vairākas objekta apsekošana dabā un skiču izstrādes projektam. Bijām spiesti veikt vairākas atkārtotas apsekošanas dabā un papildus skiču un objekta modelēšanas variantus, jo Brīvības pieminekļa un Brāļu kapu padome vēlējās redzēt papildus modeļus. Tas lika papildus strādāt - veidot jaunus 3D modeļus apjomiem, podestam, soliņam. Visas darbības notika arhitektu ciešā sadarbībā ar tēlnieku. Tika izprintēta lielākā daļa pieminekļa daļām 3D formātā.

Izveidots ģenerālplāns, veiktas 3 saskaņošanas Brīvības pieminekļa un Brāļu kapu padomē, Nacionālā kultūras mantojuma pārvaldē un Rīgas domes Pieminekļu padomē. Sakarā ar to, ka padomes vēlējās redzēt vēl papildus jaunus podesta variantus, tika ieguldīts daudz vairāk laika un darba, lai to paveiktu. Tika veikta skulpturālo modeļu 3D printēšana, obeliska un pamatnes izgatavošana no koka (2 dažādi vides modeļi).

Atskaites periodā izlietots EUR 2 600

Other topical projects

Palīdzība Nikolai Kalniņai

Klusais eņģelītis

Power generators for Ukraine

Palīdzība Andrejam Guļajevam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

9 867 231.77 €