Follow us Today has already donated 8,919.50 €

Atbalsts Viktorijai Petrovai

Mērķis: Delfīnterapija un rehabilitācija NRC „Vaivari”
Gadā nepieciešams: 1247 lati.

 Viktorija Petrova, dz. g. 2002., Saldus novads.

Viktorijai ir reti sastopama diagnoze - artrogripoze. Meitenīte ir pārcietusi trīs kāju operācijas. Pēc veiktajām operācijām Viktorija sāka staigāt! Tagad meitenīte staigā ar  pieaugušā palīdzību. Problēmas ir roku kustībās. Meitenīte var veikt nelielas kustības ar pirkstiem, spēj noturēt tikai vieglus priekšmetus. Viktorijai ir iegādāta speciāla korsete, mugurkaula deformācijas apstādināšanai.

 Ar ziedotāju atbalstu 2010. gadā Viktorijai bija iespēja saņemt delfīnterapiju. Šī terapija meitenei deva pozitīvus emocionālus iespaidus, kas ietekmēja arī viņas fizisko stāvokli. Viktorija ir kļuvusi drošāka, aktīvāk staigā. Cenšas vairāk darboties ar rokām. Viktorijai ir lielāks vārdu krājums.

Viktorija mācās Nīgrandes pamatskolas 1. klasē, ar atvieglinātu mācību programmu. Ar meiteni strādā arī privātskolotājs. Meitenīte ir  intelektuāli attīstīta ar bagātu fantāziju. Labi atstāsta dzirdēto, ir emocionāla un mīļa.

Lai uzlabotu meitenes veselību, Viktorijai ļoti vēlams atkārtots delfīnterapijas kurss, Klaipēdā un rehabilitācijas kurss Nacionālajā rehabilitācijas centrā „Vaivari”. Gadā kopā nepieciešami 1247 lati.

Viktorijas mamma ir mājsaimniece un tētis strādā gadījuma darbus. Ģimenei nav iespēju nodrošināt Viktorijai šīs rehabilitācijas. Ģimene cer uz līdzcilvēku sapratni  un līdzcietību!

Palīdzēsim Viktorijai!

 Projekts ievietots portālā: 01.01.2012.

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Aldai Kudorei

UAVs for Ukrainian Armed Forces

Twitter Convoy for Ukraine

Palīdzība Melānijai Mia Samuilovai

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 739 886.94 €