Seko mums Šodien saziedoti jau 7,314.70 €

Atbalsts Viktorijai Petrovai

Mērķis: Delfīnterapija un rehabilitācija NRC „Vaivari”
Gadā nepieciešams: 1247 lati.

 Viktorija Petrova, dz. g. 2002., Saldus novads.

Viktorijai ir reti sastopama diagnoze - artrogripoze. Meitenīte ir pārcietusi trīs kāju operācijas. Pēc veiktajām operācijām Viktorija sāka staigāt! Tagad meitenīte staigā ar  pieaugušā palīdzību. Problēmas ir roku kustībās. Meitenīte var veikt nelielas kustības ar pirkstiem, spēj noturēt tikai vieglus priekšmetus. Viktorijai ir iegādāta speciāla korsete, mugurkaula deformācijas apstādināšanai.

 Ar ziedotāju atbalstu 2010. gadā Viktorijai bija iespēja saņemt delfīnterapiju. Šī terapija meitenei deva pozitīvus emocionālus iespaidus, kas ietekmēja arī viņas fizisko stāvokli. Viktorija ir kļuvusi drošāka, aktīvāk staigā. Cenšas vairāk darboties ar rokām. Viktorijai ir lielāks vārdu krājums.

Viktorija mācās Nīgrandes pamatskolas 1. klasē, ar atvieglinātu mācību programmu. Ar meiteni strādā arī privātskolotājs. Meitenīte ir  intelektuāli attīstīta ar bagātu fantāziju. Labi atstāsta dzirdēto, ir emocionāla un mīļa.

Lai uzlabotu meitenes veselību, Viktorijai ļoti vēlams atkārtots delfīnterapijas kurss, Klaipēdā un rehabilitācijas kurss Nacionālajā rehabilitācijas centrā „Vaivari”. Gadā kopā nepieciešami 1247 lati.

Viktorijas mamma ir mājsaimniece un tētis strādā gadījuma darbus. Ģimenei nav iespēju nodrošināt Viktorijai šīs rehabilitācijas. Ģimene cer uz līdzcilvēku sapratni  un līdzcietību!

Palīdzēsim Viktorijai!

 Projekts ievietots portālā: 01.01.2012.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Rafaelam Aboļevičam

Palīdzība Evitai Kalniņai

Droni Ukrainas bruņotajiem spēkiem

Twitter konvojs Ukrainai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 952 249.30 €