Follow us Today has already donated 5,117.00 €

Atbalsts Marijai Monikai Dimantei - Ansonei

Mērķis: delfīnterapija un rehabilitācija Latvijā.
Gadā nepieciešami: 3608 lati.

Marija Monika Dimante- Ansone, dz. g. 2005., Rīga

Marija Monika ir ļoti atvērta, mīloša un  dzīvespriecīga meitene. Meitenītei ir Prādera –Willi sindroms. Iedzimta, ļoti reta ģenētiskā slimība.
Marija piedzima ar mazu svaru un augumu, ar smagas hipoksijas pazīmēm. Slimība atklājās tikai aptuveni  2 gadu vecumā. Kauli un pēdas attīstās neproporcionāli mazas, meitenei samazināts augums, bet palielināts svars.

Meitenītei ir muskuļu vājums, koordinācijas un psihomotorās attīstības traucējumi, garīgās attīstības aizture, sirds apasiņošanas traucējumi, aptaukošanās, runas attīstības aizture un traucējumi, bronhiāla astma. Epileptiskā aktivitāte.

Ar ziedotāju palīdzību Marija 2010. gadā saņēma delfīnterapijas kursu Starptautiskajā Delfīnterapijas institūtā, Evpatorijā. Meitenītei uzlabojās kopējais veselības stāvoklis. Monika kļuvusi aktīvāka.

 Nepieciešams delfīnterapijas kursus atkārtot. To rekomendē arī Marijas ārsts. Pēdēja laikā  vērojama  strauja uzvedības un garastāvokļa izmaiņas, kas traucē meitenei nodarbībās mācīties un izraisa runas aizturi. Kaut meitene ir zinātkāra, interesējas vienmēr uzzināt ko jaunu, bet diemžēl, liela daļa no tā ko viņa iemācās, ļoti ātri aizmirstās.
 Marijai pastāvīgi nepieciešamas terapijas,  garīgās attīstības programmas, kas ir pieejamas arī tepat, Latvijā.

 Lai Marijai Monikai nodrošinātu vienu delfīnterapijas kursu un rehabilitāciju Latvijā gadā kopā nepieciešami 3608 lati.

Ģimene izsaka lielu pateicību visiem cilvēkiem, kas jau ir palīdzējuši un lūdz ziedotāju atbalstu arī turpmāk. Paldies!

 Projekts ievietots portālā: 01.01.2012.

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Help for Elderly People

Support for Ukrainian refugees

Latviešu mūziķi - ukraiņu karavīriem

Gaismas ceļš Donbasam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 161 720.59 €