Follow us Today has already donated 5,184.70 €

Atbalsts Jānim Vīksnam

Mērķis: delfīnterapija, rehabilitācija Latvijā
Gadā nepieciešami: 3286 lati.

Jānis Vīksna, dz. g. 2006., Kocēnu novads

 Jānim ir bērnu cerebrālā trieka, jaukta forma, izteikta muskulatūras hipotonija un epilepsija, ir kustību koordinācijas un līdzsvara traucējumi, psihomotorās un runas attīstības aizture.

Zēnam patīk tehniskas lietas, grāmatas – viņš jau pazīst visus burtus, tagad mācās salikt kopā, lai sanāktu vārdiņš. Jānis labprāt mācās arī skaitīt. Viņam patīk puzles un citi prātu attīstoši uzdevumi. Zēns jau prot staigāt, bet vēl neizdodas skriet un lekt, bet viņš ir ļoti aktīvs un viņam interesē dažādas sportiskas aktivitātes.

 

Jānis apmeklē logopēdu, fizioterapeitu, montesori, reitterapiju, osteopātu, peldēšanu, kā arī rehabilitācijas kursus NRC ”Vaivari”. Pēc visu speciālistu ieteikuma vecāki turpina ar zēnu darboties arī mājās un tiek iesaistīti arī bērnudārza speciālisti.

Jānis ir apmeklējis divus delfīnterapijas kursus, no kuriem vienu pateicoties ziedotājiem, arī reitterapiju Jānis apmeklē pateicoties ziedotāju atbalstam. Paldies visiem ziedotājiem!

Saņemot visu šīs kompleksās rehabilitācijas veikšanu, ir vērojami būtiski uzlabojumi Jāņa garīgajā un fiziskajā attīstībā.

 Jānim nepieciešama rehabilitācija:

-       Delfīnterapijas kurss rehabilitācijas kompleksā " Nemo" , Ukraina – 2000 Ls;

-       Rehabilitācijas kurss NRC „Vaivari” – 950 Ls;

-       Reitterapija – 336 Ls

Lai palīdzētu Jānim gadā nepieciešami 3286 lati. Diemžēl ģimenei šādu līdzekļu nav, tādēļ lūdz palīdzēt ziedotājus.

Palīdzēsim Jānim!

 Projekts ievietots portālā: 01.01.2012.

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Help for Elderly People

Stand With Ukraine

Palīdzība Aleksandram Šmeļam

Palīdzība Rafaelam Aboļevičam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 950 119.30 €