Follow us Today has already donated 1,449.26 €

Atbalsts Emīlam Valteram Gabranovam

Mērķis: rehabilitācija 
Gadā nepieciešams: 1750 Ls

Emīls Valters Gabranovs, dz.g. 2003., Rīga 

Emīlam  ir atipisks autisms. Slimību konstatēja, kad bērnam bija 2 gadiņi. Ārsti uzskata, ka slimība ir jau no dzimšanas. Slimība traucē Emīlam veidot kontaktu ar apkārtējiem cilvēkiem. Bērns nevēlas skatīties acīs, nerunā.
Emīlam patīk daudz kustēties, pastaigāties, peldēties. Ļoti mīl ūdeni un rotaļāties ar ūdeni vannasistabā, patīk plēst papīrus.

Pateicoties ziedotāju atbalstam, Emīlam bija iespēja iziet delfīnterapijas kursu Ukrainā. Ir ievērojams uzlabojums zēna veselībā. Emīls sāk saprast, ko viņam saka apkārtējie, uz priekšu pavirzījusies "podiņmācība". Delfīnterapija palīdzēs Emīlam tikt galā ar slimību, veidot kontaktu ar apkārtējiem.

Ģimene ļoti vēlas nodrošināt arī turpmāk iespēju Emīlam saņemt delfīnterapijas kursus. Viena delfīnterapijas kursa izmaksas ir 1750 lati.

Projekts ievietots portālā: 15.03.2010.,  pēdējās izmaiņas 01.01.2011.

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

For Children With Autism

Palīdzība Sabīne Strode

Palīdzība Annai Mutorei

Palīdzība Daria Vaseho

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 059 684.60 €