Follow us Today has already donated 930.00 €

Atbalsts Ukrainas karavīriem

Tuvojas gara un auksta ziema, bet karš Ukrainā neapstājas. Krievijas uzbrukumi neapsīkst un smagas cīņas turpinās katru dienu. Lai aizstāvētu savu valsti un nodrošinātu karavīru spēju cīnīties, ir nepieciešama palīdzība:

  • Droni, ģeneratori un pārnēsājamās uzlādes stacijas palīdzēs, izlūkojot pretinieku, kā arī, nodrošinot gaismu, ūdeni un apkuri;
  • Naktsredzamības iekārtas un termokameras nodrošinās kara frontes redzamību ziemas tumšajos vakaros un melnajās naktīs;
  • Pārtika un pirmās palīdzības komplekti karavīriem ir nepieciešami dzīvībai, lai turpinātu pretoties Krievijas agresijai.

Katrs ziedotais eiro palīdzēs Ukrainas karavīriem uzvarēt karu ātrāk!

Kopā līdz Ukrainas uzvarai!

The Project is placed online on: 06.11.2023

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Ukrainas māja Latvijā

Palīdzība Nataļjai Tretjakovai

Palīdzība Anetei Boļšakai

Palīdzība Sabīne Strode

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 781 808.54 €