Follow us Today has already donated 25,844.58 €

Atbalsts AZOV 12. speciālo operāciju brigādei

Ir nepieciešams atbalsts AZOV 12. speciālo uzdevumu brigādei, lai palīdzētu uzlabot viņu kaujas spējas! Tas veicinās Ukrainas ātrāku uzvaru pār krievijas okupācijas armiju, un ļaus Ukrainas tautai nosargāt savu brīvību un neatkarību. Karš Ukrainā turpinās, kaujas kļūst arvien intensīvākas un smagākas, bet Ukrainas karavīru brigādes turpina cīnīties par brīvību.

AZOV 12.speciālo operāciju brigādē dienē tikai brīvprātīgie, kuri varonīgi ir pierādījuši savu patriotismu, spēku un neatlaidību kaujās gan Mariupolē, gan visā Ukrainā. Brigādei ir ļoti ierobežots atbalsts, jo vēl nesen bija spēkā ASV liegums tai piegādāt ASV ražotus ieročus. Tāpēc ir lielas grūtības ar militārā aizsardzības ekipējuma nodrošināšanu. Lai brigāde spētu veikt nepieciešamās kaujas operācijas, tai vajag dažādu materiāli tehnisko aprīkojumu, tajā skaitā nepieciešami FPV droni pretinieka izlūkošanai un iznīcināšanai, kā arī termiskie tēmekļi diennakts tumšajam laikam.

Visu ziedoto iekārtu nogādi līdz pat piefrontes joslai nodrošina "Support AZOV Latvia" kustības vīri, kuriem jau ir liela pieredze darbojoties Ukrainas armijas atbalstam. Ar visu kopīgiem spēkiem un palīdzību mēs panāksim Ukrainas uzvaru, kas veicinās mūsu pašu Latvijas drošibu. Vairāk informācija https://www.facebook.com/SupportAZOV.lv

Kopā līdz Ukrainas uzvarai!

The Project is placed online on: 12.06.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

For Children With Autism

Palīdzība Sabīne Strode

Palīdzība Antonam Lastovskim

For the Hopes of Little Hearts

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 462 780.29 €