Seko mums Šodien saziedoti jau 4,596.00 €

Atkārtota palīdzība Olgai Višņakovai

Olgai no Rēzeknes ir 37 gadi, ģimenē aug 4 gadus vecs dēliņš, bet meitiņai drīz būs 2 gadiņi. Olga ir medmāsa Rēzeknes slimnīcā. 

Meitiņu gaidot, Olgai nācās sastapties ar skaudru un prātam neaptveramu realitāti - viņai tika atklāts krūts vēzis. Olga pārcietusi ķīmijterapiju, jūnijā veikta galvas metastāžu operācija. Šobrīd ārstu konsīlijs ir nozīmējis medikamentu Kadcyla, kas citiem pacientiem ir valsts apmaksāts. Olgas gadījumā kompensācija nepienākās, jo slimība ir smagā stadijā. Tomēr ārstu konsīlijs lēmis šo medikamentu nozīmēt, balstoties uz starptautiskām krūts vēža ārstniecības rekomendācijām. Šobrīd šīs zāles ir Olgas vienīgā cerība. Viena zālu deva maksā 4540,15 eiro. Pērn saziedoti līdzekļi 6 devām, bet turpmākajām 6 devām nepieciešami vēl 27 240,90 eiro. Izmeklējumi šobrīd uzrāda, ka slimību ir izdevies apturēt, tā nav attīstījusies tālāk, taču nepieciešams terapiju turpināt, lai vēža sūnas iznīcinātu.

"Ģimenei ir smags pārbaudījums, tomēr visi ir optimistiski noskaņoti un tic uz cilvēcisku palīdzību, ka medikamentus būs iespējams iegādāties, lai varētu apturēt slimību un pašai audzināt savus mazos bērniņus. Ar lielu prieku būsim pateicīgi ikvienam, kurš sniegs atbalstu," atzīst Olga un lūdz līdzcilvēku palīdzību. 

Palīdzēsim Olgai! 

 

Projekts ievietots portālā 08.02.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Bruņuvestes Ukrainas mediķiem

Skolas autobusi Ukrainas bērniem

Ukrainas cilvēkiem!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 331 414.78 €