Follow us Today has already donated 436.00 €

Atkārtota palīdzība Olgai Višņakovai

Olgai no Rēzeknes ir 37 gadi, ģimenē aug 4 gadus vecs dēliņš, bet meitiņai drīz būs 2 gadiņi. Olga ir medmāsa Rēzeknes slimnīcā. 

Meitiņu gaidot, Olgai nācās sastapties ar skaudru un prātam neaptveramu realitāti - viņai tika atklāts krūts vēzis. Olga pārcietusi ķīmijterapiju, jūnijā veikta galvas metastāžu operācija. Šobrīd ārstu konsīlijs ir nozīmējis medikamentu Kadcyla, kas citiem pacientiem ir valsts apmaksāts. Olgas gadījumā kompensācija nepienākās, jo slimība ir smagā stadijā. Tomēr ārstu konsīlijs lēmis šo medikamentu nozīmēt, balstoties uz starptautiskām krūts vēža ārstniecības rekomendācijām. Šobrīd šīs zāles ir Olgas vienīgā cerība. Viena zālu deva maksā 4540,15 eiro. Pērn saziedoti līdzekļi 6 devām, bet turpmākajām 6 devām nepieciešami vēl 27 240,90 eiro. Izmeklējumi šobrīd uzrāda, ka slimību ir izdevies apturēt, tā nav attīstījusies tālāk, taču nepieciešams terapiju turpināt, lai vēža sūnas iznīcinātu.

"Ģimenei ir smags pārbaudījums, tomēr visi ir optimistiski noskaņoti un tic uz cilvēcisku palīdzību, ka medikamentus būs iespējams iegādāties, lai varētu apturēt slimību un pašai audzināt savus mazos bērniņus. Ar lielu prieku būsim pateicīgi ikvienam, kurš sniegs atbalstu," atzīst Olga un lūdz līdzcilvēku palīdzību. 

Palīdzēsim Olgai! 

 

The Project is placed online on: 08.02.2023

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

For the Hopes of Little Hearts

Palīdzība Samantai Sīlei

Dental Treatment for People with Special Needs

For Families with Disabled Children

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 098 167.77 €