Seko mums Šodien saziedoti jau 230.00 €

Atkārtota palīdzība Modrim Tukišam

Mūsu palīdzību  atkal lūdz Modris no Cēsu novada. Viņam ir 60 gadi un viņš strādā ceļu būves firmā par šoferi. Brīvajā laikā viņam patīk makšķertēt, rosīties dārzā un siltumnīcā, viņam ir arī bišu saimes. Modris nekad nav sūdzējies par veselību. Vienmēr ir bijis runīgs un smaidīgs. Nekad neviens darbs nav bijis par grūtu, līdz pirms nepilniem diviem gadiem, veicot ultrasonogrāfijas izmeklējumu, atklājās ļaundabīga slimība kuņģī. Sekoja ķīmijterapijas kurss, sarežģīta operācija, un atkārtota ķīmijterapija, lai apturētu metastāzes, kas izplatījušās jau tālāk ķermenī.

Papildus ķīmijterapijai ārstu konsīlijs nozīmēja imūnterapijas medikamentu Nivolumab. Modra diagnozei valsts to neapmaksā. Ik pēc 2 nedēļām Modrim nepieciešami 3025 eiro zāļu iegādei. Ar ģimenes līdzekļiem un ziedotāju palīdzību pērn veiksmīgi tika uzsākta ārstēšanās. Šogad vajadzīgas vēl 12 devas, kas maksā 36 300 eiro. No pērn saziedotājiem līdzekļiem vēl atlikuši 1557,50 eiro, tādējādi šobrīd vēl trūkst 34 742,5 eiro.  Ģimenei šādu līdzekļu nav, tādēļ viņi lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Visu šo laiku Modris ir spējis saglabāt savu optimismu, gribasspēku, cīņas garu un apņemšanos pieveikt šo slimību. Palīdzēsim Modrim!

Projekts ievietots portālā 14.01.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Marijai Bozovičai

Palīdzība Leonardam Ļaksam

Palīdzība Mārcim Gabrielam Markovam

Palīdzība ārkārtas situācijās

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 571 438.98 €