Follow us Today has already donated 4,150.00 €

Atkārtota palīdzība Modrim Tukišam

Mūsu palīdzību  atkal lūdz Modris no Cēsu novada. Viņam ir 60 gadi un viņš strādā ceļu būves firmā par šoferi. Brīvajā laikā viņam patīk makšķertēt, rosīties dārzā un siltumnīcā, viņam ir arī bišu saimes. Modris nekad nav sūdzējies par veselību. Vienmēr ir bijis runīgs un smaidīgs. Nekad neviens darbs nav bijis par grūtu, līdz pirms nepilniem diviem gadiem, veicot ultrasonogrāfijas izmeklējumu, atklājās ļaundabīga slimība kuņģī. Sekoja ķīmijterapijas kurss, sarežģīta operācija, un atkārtota ķīmijterapija, lai apturētu metastāzes, kas izplatījušās jau tālāk ķermenī.

Papildus ķīmijterapijai ārstu konsīlijs nozīmēja imūnterapijas medikamentu Nivolumab. Modra diagnozei valsts to neapmaksā. Ik pēc 2 nedēļām Modrim nepieciešami 3025 eiro zāļu iegādei. Ar ģimenes līdzekļiem un ziedotāju palīdzību pērn veiksmīgi tika uzsākta ārstēšanās. Šogad vajadzīgas vēl 12 devas, kas maksā 36 300 eiro. No pērn saziedotājiem līdzekļiem vēl atlikuši 1557,50 eiro, tādējādi šobrīd vēl trūkst 34 742,5 eiro.  Ģimenei šādu līdzekļu nav, tādēļ viņi lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Visu šo laiku Modris ir spējis saglabāt savu optimismu, gribasspēku, cīņas garu un apņemšanos pieveikt šo slimību. Palīdzēsim Modrim!

The Project is placed online on: 14.01.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Aijai Vabalei

Palīdzība Sofijai Sirmei

Palīdzība Indrai Brigitai Beļakai - Bernanei

Palīdzība Braienam Paškevičam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 793 512.30 €