Seko mums Šodien saziedoti jau 7,239.65 €

Atkārtota palīdzība Andrejam Birjukovam

Mūsu palīdzību atkal lūdz Andrejs. Pirms vairākiem gadiem Andrejs ar ģimeni dzīvi galvaspilsētā nomainīja uz dzīvi laukos - Ventspils novada Ugāles pagastā. Abi ar sievu iekopuši saimniecību. Andrejam ir 51 gads, viņš ir ģimenes cilvēks, vienmēr bijis ģimenes galva. Strādājis būvniecības jomā kā būvdarbu vadītājs, piedalījies daudzu ēku celtniecībā un rekonstrukcijā visā Latvijā. Andrejs ir bijis lielisks kolēģis, sirsnīgs un atsaucīgs.

Taču pēdējie gadi ir bijuši smagi, jo Andrejam tika atklāts aknu vēzis. Sākumā tas labi padevies ārstēšanai, taču šogad atkal audzējs atgriezies ar jaunu sparu. Uzņēmīgais un stiprais vīrs vairs nespēj strādāt un gādāt par savu ģimeni. Spēku dod makšķerēšana, tā ir atpūta no smagām domām. Taču šobrīd lielākā sāpe ir, ka ir zāles, kas var Andrejam palīdzēt, bet nav līdzekļu, lai tās iegādātos.

Jau pērn Andrejam bija vajadzīga mūsu palīdzība. Taču šogad ārstu konsīlijs ir nozīmējis Andrejam jaunas zāles Cabometyx, ko valsts neapmaksā. Viena deva iegādāta par pērn saziedotajiem līdzekļiem, bet otrai devai Andrejs lūdz līdzcilvēku palīdzību 5223 eiro apmērā. 

Palīdzēsim! 

 

 

Projekts ievietots portālā 02.02.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Markusam Bluķim

Palīdzība ārkārtas situācijās

Palīdzība Kristeram Redliham

Par Ukrainas uzvaru!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 446 158.49 €