Follow us Today has already donated 3,850.00 €

Atkārtota palīdzība Andrejam Birjukovam

Mūsu palīdzību atkal lūdz Andrejs. Pirms vairākiem gadiem Andrejs ar ģimeni dzīvi galvaspilsētā nomainīja uz dzīvi laukos - Ventspils novada Ugāles pagastā. Abi ar sievu iekopuši saimniecību. Andrejam ir 51 gads, viņš ir ģimenes cilvēks, vienmēr bijis ģimenes galva. Strādājis būvniecības jomā kā būvdarbu vadītājs, piedalījies daudzu ēku celtniecībā un rekonstrukcijā visā Latvijā. Andrejs ir bijis lielisks kolēģis, sirsnīgs un atsaucīgs.

Taču pēdējie gadi ir bijuši smagi, jo Andrejam tika atklāts aknu vēzis. Sākumā tas labi padevies ārstēšanai, taču šogad atkal audzējs atgriezies ar jaunu sparu. Uzņēmīgais un stiprais vīrs vairs nespēj strādāt un gādāt par savu ģimeni. Spēku dod makšķerēšana, tā ir atpūta no smagām domām. Taču šobrīd lielākā sāpe ir, ka ir zāles, kas var Andrejam palīdzēt, bet nav līdzekļu, lai tās iegādātos.

Jau pērn Andrejam bija vajadzīga mūsu palīdzība. Taču šogad ārstu konsīlijs ir nozīmējis Andrejam jaunas zāles Cabometyx, ko valsts neapmaksā. Viena deva iegādāta par pērn saziedotajiem līdzekļiem, bet otrai devai Andrejs lūdz līdzcilvēku palīdzību 5223 eiro apmērā. 

Palīdzēsim! 

 

 

The Project is placed online on: 02.02.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

UAVs for Ukrainian Armed Forces

Twitter Convoy for Ukraine

Atkārtota palīdzība Viktorijai Prošinai

Palīdzība Sandrai Uļjānei

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 793 212.30 €