Seko mums Šodien saziedoti jau 2,832.34 €

Valkas novads Ukrainas bērniem

Krievijas armija ir sagrāvusi ukraiņu dzīves, mājas un ģimenes. Visiem Ukrainas bērniem ir nolaupīta bērnība. Vairāk nekā 10 000 ukraiņu bērnu un jauniešu ir atraduši mierīgas debesis Latvijā. Par savām jaunajām, pagaidu mājām 26 ukraiņu basketbolisti sauc Valku un Valkas novada Bērnu - jaunatnes sporta skolu. Jaunieši Valkā dzīvo kopmītnēs, viņiem ir minimāls pabalsts, bet ar to nepietiek. Jaunieši aktīvi sporto, aug, viņiem nepieciešams papildu ēdiens, apģērbs, sporta apavi, medicīniskā palīdzība, transporta izdevumi, lai nokļūtu uz sacensībām. Bet visvairāk jauniešiem pietrūkst mājas, vecāku un ģimenes. 

Mēs nevaram apturēt krieviju, atgriezt jauniešus pie saviem vecākiem zemē, kuru plosa okupants, bet mēs varam palīdzēt jauniešiem atvieglot ikdienu un sadzīves apstākļus Latvijā.

Palīdzēsim!

Projekts ievietots portālā 31.05.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Droni Ukrainas bruņotajiem spēkiem

Atbalsts AZOV 12. speciālo operāciju brigādei

Ukrainas cilvēkiem!

Palīdzība Marijai Bozovičai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 049 953.08 €