Seko mums Šodien saziedoti jau 665.85 €

Rehabilitācija Akimam Kavaļenko

Akims ir 5 gadus vecs puisītis ar brīnišķīgu smaidu, kas sasildīs ikkatra sirdi. Puisēns bija ļoti gaidīts bērniņš, bet dzemdību sarežģījumu dēļ mazajam ikdienā jāsadzīvo ar cerebrālās triekas sekām. Akims savos 5 gados nesēž, nestaigā un nerunā, ir pilnībā asistējams un atkarīgs no saviem vecākiem. Ģimene ir ieguldījusi lielas pūles, lai puisēns pats varētu ēst un nelietot barošanas zondes. 

Zēna ikdiena ir ļoti aktīva un piesātināta – masāžas, fizioterapijas, ergoterapijas un logopēda nodarbības, osteopāta konsultācijas un speciālā pedagoga nodarbības, lai sagatavotu zēnu mācībām speciālajā skolā. Akimam bieži palīdz auklīte, jo ģimenē ir vēl viens bērniņš, kas ir gadu vecs un tā ir liela atslodze Akima mammai. Akims saņem reizi 1,5 gados  konsultācijas Vācijā epilepsijas klīnikā, kur ārsti sasniedza epilepsijas kontroli un remisiju no 12 mēnešiem, un tas dod iespēju puisēnam attīstīties un mācīties. Visas šīs  izmaksas ģimene sedz no saviem līdzekļiem.

Akimam ir jāturpina regulāra rehabilitācija- 2x nedēļā fizioterapijas nodarbības, 1x nedēļā ergoterapijas nodarbības, 2x nedēļā audiologopēda nodarbības. Puisēna ģimene vēlas apmeklēt rehabilitācijas centru Poga.

Kopā uz gadu puisēna rehabilitācijai 250 nodarbībām nepieciešami 6750 EUR. Ģimenei tie ir lieli izdevumi un tā lūdz mūsu atbalstu.

Kopā mēs to varam!

Projekts ievietots portālā 03.02.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Atbalsti rūpju bērniņus!

Paēdušai Latvijai

Rūpju bērnu māmiņām

Namiņš bērniem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 052 381.05 €