Follow us Today has already donated 3,002.08 €

Rehabilitācija Akimam Kavaļenko

Akims ir 5 gadus vecs puisītis ar brīnišķīgu smaidu, kas sasildīs ikkatra sirdi. Puisēns bija ļoti gaidīts bērniņš, bet dzemdību sarežģījumu dēļ mazajam ikdienā jāsadzīvo ar cerebrālās triekas sekām. Akims savos 5 gados nesēž, nestaigā un nerunā, ir pilnībā asistējams un atkarīgs no saviem vecākiem. Ģimene ir ieguldījusi lielas pūles, lai puisēns pats varētu ēst un nelietot barošanas zondes. 

Zēna ikdiena ir ļoti aktīva un piesātināta – masāžas, fizioterapijas, ergoterapijas un logopēda nodarbības, osteopāta konsultācijas un speciālā pedagoga nodarbības, lai sagatavotu zēnu mācībām speciālajā skolā. Akimam bieži palīdz auklīte, jo ģimenē ir vēl viens bērniņš, kas ir gadu vecs un tā ir liela atslodze Akima mammai. Akims saņem reizi 1,5 gados  konsultācijas Vācijā epilepsijas klīnikā, kur ārsti sasniedza epilepsijas kontroli un remisiju no 12 mēnešiem, un tas dod iespēju puisēnam attīstīties un mācīties. Visas šīs  izmaksas ģimene sedz no saviem līdzekļiem.

Akimam ir jāturpina regulāra rehabilitācija- 2x nedēļā fizioterapijas nodarbības, 1x nedēļā ergoterapijas nodarbības, 2x nedēļā audiologopēda nodarbības. Puisēna ģimene vēlas apmeklēt rehabilitācijas centru Poga.

Kopā uz gadu puisēna rehabilitācijai 250 nodarbībām nepieciešami 6750 EUR. Ģimenei tie ir lieli izdevumi un tā lūdz mūsu atbalstu.

Kopā mēs to varam!

The Project is placed online on: 03.02.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Doctor Dolphin

Support special children!

Palīdzība Nikolajam Savdonam

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

731 063.70 €