Seko mums Šodien saziedoti jau 7,245.24 €

Palīdzība Volodaram Avlasko

Smagā un neapskaužamā situācijā ir nonācis 7 gadus vecais Volodars no Jelgavas. Puisēnam ir diagnosticēts autisms un runas attīstības traucējumi. Volodars ir dzīvespriecīgs zēns, kuram patīk skatīties multfilmas, iesaistīties fiziskās aktivitātēs un ļoti patīk peldēt un šūpoties.

Volodaram ļoti nepieciešami līdzekļi, lai varētu apmeklēt ABA terapijas un montessori/logopēda nodarbības, jo līdz šim sasniegtais terapijā ir devis acīmredzamus rezultātus. Volodars nāk no kuplas daudzbērnu ģimenes un pirms gada pēc smagas slimības aizsaulē aizgājis viņa tētis. Viss ģimenes smagums šobrīd gulstas uz mammas pleciem un apmaksāt nodarbības šobrīd viņai vienkārši nav iespējams, jo ir ļoti daudz citu izdevumu. Volodara ABA terapijas un montessori/logopēda nodarbībām gadam nepieciešami 13680 eiro, no kuriem 2229 eiro jau ir pieejami no 2023. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2024. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 11451 eiro. Volodara mamma lūdz mūsu palīdzību. 

Palīdzēsim kopā Volodaram attīstīties un virzīties uz priekšu! Tikai kopā mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 02.01.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Raimondam Švarcam

Piepildi bērniņa sapni!

Onkoloģijas pacientiem

Palīdzība Dināram Kalniņam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 430 863.71 €