Follow us Today has already donated 4,150.00 €

Palīdzība Volodaram Avlasko

Smagā un neapskaužamā situācijā ir nonācis 7 gadus vecais Volodars no Jelgavas. Puisēnam ir diagnosticēts autisms un runas attīstības traucējumi. Volodars ir dzīvespriecīgs zēns, kuram patīk skatīties multfilmas, iesaistīties fiziskās aktivitātēs un ļoti patīk peldēt un šūpoties.

Volodaram ļoti nepieciešami līdzekļi, lai varētu apmeklēt ABA terapijas un montessori/logopēda nodarbības, jo līdz šim sasniegtais terapijā ir devis acīmredzamus rezultātus. Volodars nāk no kuplas daudzbērnu ģimenes un pirms gada pēc smagas slimības aizsaulē aizgājis viņa tētis. Viss ģimenes smagums šobrīd gulstas uz mammas pleciem un apmaksāt nodarbības šobrīd viņai vienkārši nav iespējams, jo ir ļoti daudz citu izdevumu. Volodara ABA terapijas un montessori/logopēda nodarbībām gadam nepieciešami 13680 eiro, no kuriem 2229 eiro jau ir pieejami no 2023. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2024. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 11451 eiro. Volodara mamma lūdz mūsu palīdzību. 

Palīdzēsim kopā Volodaram attīstīties un virzīties uz priekšu! Tikai kopā mums izdosies!

The Project is placed online on: 02.01.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Osokina Brīvības festivāls Ukrainai un Latvijai

For Chronically and Terminally Ill People

Palīdzība Anetei Boļšakai

Atkārtota palīdzība Viktorijai Prošinai

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 793 512.30 €