Seko mums Šodien saziedoti jau 26,549.58 €

Palīdzība Vladimiram Šuļginam

Vladimiram no Jūrmalas ir 7 gadi un viņam diagnosticēti autiskā spektra traucējumi. Vladimirs nerunā, ir emocionāls un hiperaktīvs, viņam grūtības sagādā komunikācija ar citiem bērniem un līdzcilvēkiem. Vladimiram ir liela ģimene, kurā aug 4 bērni. Vecāku ikdiena ir izaicinājumiem un pārbaudījumiem pilna. Sevišķi liels izaicinājums ir, ja ģimenē aug bērniņš ar autiskā spektra traucējumiem. Vladimira diagnoze tika uzstādīta novēloti, jo bija smags COVID 19 periods, kad pieraksts pie speciālistiem bija teju neiespējams. COVID 19 periods ar mājsēdi būtiski ietekmēja laiku, ko varēja pilnvērtīgi izmantot, apmeklējot nodarbības un terapijas. Šobrīd Vladimirs apmeklē visas iespējamās attīstošās nodarbības, lai atgūtu zaudēto laiku. Sevišķi efektīvas ir ABA terapijas nodarbības, kas dod lieliskus rezultātus. Speciālisti rekomendē ABA terapiju turpināt, lai sasniegtu vēl labākus rezultātus. Vladimiram ABA terapijas nodarbības nepieciešamas trīs reizes nedēļā pa divām stundām, mēnesī tie ir 840 eiro, gadam nepieciešami 10080 eiro. Vladimira ģimene lūdz mūsu atbalstu!

Palīdzēsim kopā Vladimiram un viņa ģimenei! Vladimiram jāsasniedz jauni mērķi!

Projekts ievietots portālā 11.06.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Gabrielam Mutoram

Palīdzība Jānim Lipinskim

Rūpju bērnu māmiņām

Palīdzība Dināram Kalniņam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 463 490.29 €