Follow us Today has already donated 23,936.58 €

Palīdzība Vladimiram Šuļginam

Vladimiram no Jūrmalas ir 7 gadi un viņam diagnosticēti autiskā spektra traucējumi. Vladimirs nerunā, ir emocionāls un hiperaktīvs, viņam grūtības sagādā komunikācija ar citiem bērniem un līdzcilvēkiem. Vladimiram ir liela ģimene, kurā aug 4 bērni. Vecāku ikdiena ir izaicinājumiem un pārbaudījumiem pilna. Sevišķi liels izaicinājums ir, ja ģimenē aug bērniņš ar autiskā spektra traucējumiem. Vladimira diagnoze tika uzstādīta novēloti, jo bija smags COVID 19 periods, kad pieraksts pie speciālistiem bija teju neiespējams. COVID 19 periods ar mājsēdi būtiski ietekmēja laiku, ko varēja pilnvērtīgi izmantot, apmeklējot nodarbības un terapijas. Šobrīd Vladimirs apmeklē visas iespējamās attīstošās nodarbības, lai atgūtu zaudēto laiku. Sevišķi efektīvas ir ABA terapijas nodarbības, kas dod lieliskus rezultātus. Speciālisti rekomendē ABA terapiju turpināt, lai sasniegtu vēl labākus rezultātus. Vladimiram ABA terapijas nodarbības nepieciešamas trīs reizes nedēļā pa divām stundām, mēnesī tie ir 840 eiro, gadam nepieciešami 10080 eiro. Vladimira ģimene lūdz mūsu atbalstu!

Palīdzēsim kopā Vladimiram un viņa ģimenei! Vladimiram jāsasniedz jauni mērķi!

The Project is placed online on: 11.06.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Dental Treatment for People with Special Needs

Palīdzība Leonardam Ļaksam

Palīdzība Alanam Šulcam

Palīdzība Dināram Kalniņam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 460 887.29 €