Seko mums Šodien saziedoti jau 10.00 €

Palīdzība Viktorijai Diļevkai

Viktorijai no Rīgas ir 44 gadi, viņa ir trīs bērnu mamma, jaunākam dēlam ir 12 gadi, vecākie jau ir pieauguši. Viktorijai ir augstākā ekonomiskā izglītība, viņa strādājusi dažādos vadošos amatos, pēdējos gados bijusi grāmatvede, bet šobrīd veselības stāvokļa dēļ viņa nevar strādāt. Viņai pirms pāris mēnešiem ir atklāts trīskārši negatīvs metastātisks krūts vēzis. “Esmu samierinājusies ar to, ka ķīmijterapijas dēļ man nebūs mati un, ka man noņems krūtis. Bet vai rezultātā es varēšu atbrīvoties no šīs slimības, to nevar zināt,” stāsta Viktorija. Bet cerība ir.

Ārstu konsīlijs Viktorijai nozīmējis imūnterapiju ar Pembrolizimab. Imūnterapija apmāca imunitāti atpazīt ļaundabīgās šūnas un uzbrūk tām, neļaujot attīstīties. No šī gada valsts apmaksā Pembrolizumab arī krūts vēža pacientiem, bet Viktorijas gadījumā zāļu kompensācija nepienākas, jo viņas gadījums neatbilst kompensācijas kritērijiem. Viena deva maksā 3860 eiro. Pirmo devu Viktorija jau iegādājusies par saviem līdzekļiem, bet turpmākajiem 7 kursiem Viktorija lūdz līdzcilvēku palīdzību 27 020 eiro apmērā. 

Palīdzēsim Viktorijai!

Projekts ievietots portālā 05.01.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Maltīšu komplekti ukraiņu karavīriem frontē

Atkārtota palīdzība Jekaterinai Ļebedevai

Sandra Kalniete aicina – gaismu un siltumu ukraiņiem!

Atkārtota palīdzība Normundam Saulem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

411 848.35 €