Follow us Today has already donated 6,394.50 €

Palīdzība Viktorijai Diļevkai

Viktorijai no Rīgas ir 44 gadi, viņa ir trīs bērnu mamma, jaunākam dēlam ir 12 gadi, vecākie jau ir pieauguši. Viktorijai ir augstākā ekonomiskā izglītība, viņa strādājusi dažādos vadošos amatos, pēdējos gados bijusi grāmatvede, bet šobrīd veselības stāvokļa dēļ viņa nevar strādāt. Viņai pirms pāris mēnešiem ir atklāts trīskārši negatīvs metastātisks krūts vēzis. “Esmu samierinājusies ar to, ka ķīmijterapijas dēļ man nebūs mati un, ka man noņems krūtis. Bet vai rezultātā es varēšu atbrīvoties no šīs slimības, to nevar zināt,” stāsta Viktorija. Bet cerība ir.

Ārstu konsīlijs Viktorijai nozīmējis imūnterapiju ar Pembrolizimab. Imūnterapija apmāca imunitāti atpazīt ļaundabīgās šūnas un uzbrūk tām, neļaujot attīstīties. No šī gada valsts apmaksā Pembrolizumab arī krūts vēža pacientiem, bet Viktorijas gadījumā zāļu kompensācija nepienākas, jo viņas gadījums neatbilst kompensācijas kritērijiem. Viena deva maksā 3860 eiro. Pirmo devu Viktorija jau iegādājusies par saviem līdzekļiem, bet turpmākajiem 7 kursiem Viktorija lūdz līdzcilvēku palīdzību 27 020 eiro apmērā. 

Palīdzēsim Viktorijai!

The Project is placed online on: 05.01.2023

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

STOPIFY

More

Palīdzība Anitai Ogai

Stiprini Stipros

Palīdzība Artūram Greinim

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 341 656.91 €