Seko mums Šodien saziedoti jau 2,797.34 €

Palīdzība Vijai Auzānei

Vijai ir 54 gadi, viņa ir mamma meitai, kurai 24 gadi. Vijai ir "zaļie pirkstiņi", ik vasaru viņa audzē pašas sētas puķes. Rudeņos mīl lasīt sēnes. Vija vairākas reizes arī piedalījusies Dziesmu svētkos kā dziedātāja, kas viņai ļoti paticis.
Teju 30 gadi nostrādāti policijā, tomēr veselības stāvokļa dēļ, viņa devusies izdienas pensijā, jo 2021. gada ziemā atklāts ļaundabīgs ādas audzējs – melanoma, ar izplatību aknās, plaušās un galvas smadzenēs.
Divus gadus cīņai bijuši pozitīvi rezultāti, tomēr līdz šim izmantotā terapija vairs nepalīdz un ārstu konsīlijs ir lēmis pāriet uz terapiju, kuru valsts neapmaksā. Vija ir vērsusies ar iesniegumu Nacionālajā veselības dienestā, lai lūgtu vismaz daļēju medikamenta komensāciju, taču atbilde vēl jāgaida. Viena deva maksā no 10 500 līdz pat 19 140 eiro (atkarībā no devas lieluma), četrām devām kopā var būt nepieciešami līdz pat 76 560 eiro. Diemžēl, šādu līdzekļu Vijai un viņas tuvajiem nav. Vija un viņas ģimene lūdz līdzcilvēku palīdzību šajā grūtajā brīdī.
Palīdzēsim Vijai!

 

Projekts ievietots portālā 16.05.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Jekaterinai Priedienai

Piepildi bērniņa sapni!

Palīdzība Evitai Kalniņai

Palīdzība Sandrai Uļjānei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 049 918.08 €