Follow us Today has already donated 3,191.34 €

Palīdzība Vijai Auzānei

Vijai ir 54 gadi, viņa ir mamma meitai, kurai 24 gadi. Vijai ir "zaļie pirkstiņi", ik vasaru viņa audzē pašas sētas puķes. Rudeņos mīl lasīt sēnes. Vija vairākas reizes arī piedalījusies Dziesmu svētkos kā dziedātāja, kas viņai ļoti paticis.
Teju 30 gadi nostrādāti policijā, tomēr veselības stāvokļa dēļ, viņa devusies izdienas pensijā, jo 2021. gada ziemā atklāts ļaundabīgs ādas audzējs – melanoma, ar izplatību aknās, plaušās un galvas smadzenēs.
Divus gadus cīņai bijuši pozitīvi rezultāti, tomēr līdz šim izmantotā terapija vairs nepalīdz un ārstu konsīlijs ir lēmis pāriet uz terapiju, kuru valsts neapmaksā. Vija ir vērsusies ar iesniegumu Nacionālajā veselības dienestā, lai lūgtu vismaz daļēju medikamenta komensāciju, taču atbilde vēl jāgaida. Viena deva maksā no 10 500 līdz pat 19 140 eiro (atkarībā no devas lieluma), četrām devām kopā var būt nepieciešami līdz pat 76 560 eiro. Diemžēl, šādu līdzekļu Vijai un viņas tuvajiem nav. Vija un viņas ģimene lūdz līdzcilvēku palīdzību šajā grūtajā brīdī.
Palīdzēsim Vijai!

 

The Project is placed online on: 16.05.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Sabīne Strode

Palīdzība Markusam Murkunam

For Families with Disabled Children

Palīdzība Leonardam Ļaksam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 050 312.08 €