Seko mums Šodien saziedoti jau 467.00 €

Palīdzība Valtera Grata aprūpē

Valteram drīz būs 6 gadiņi. Puisītis piedzima ar ģenētiski neārstējamu slimību X veida mutubulāro miopātiju, pasaulē ir tikai ap 500 bērnu ar tādu diagnozi. Pirmos 5 mēnešus Valters pavadīja slimnīcā, pēc tam tika pārvests  mājās.  

Valtera vecāki ir šķīrušies, rūpes par smagi slimo zēnu ir uzņēmies tētis. Tā kā Valters ir pieslēgts pie mākslīgās plaušu ventilācijas, viņu nevar atstāt vienu ne uz sekundi. Bērns ir gulošs, viņam nepieciešama uzraudzība 24 stundas diennaktī. Lai tētis varētu strādāt un iziet no mājas, jau pusotru gadu puišiem palīdz auklīte Līva. Viņa aizstāj Valtera tēti ikdienā, kad tas ir nepieciešams. 

Valtera tētis Rihards lūdz arī turpmāk palīdzību dēla aprūpē vismaz divām dienām nedēļā. 512 eiro, ietverot pašnodarbinātas personas nodokļus, ir maksa par 64 darba stundām ik mēnesi, ko veic auklīte, kas izgājusi speciālo smagi slimu bērnu aprūpes apmācību projekta "Mīļā auklīte" ietvaros, ko īsteno Ziedot.lv un Invalīdu un viņu draugu apvienība "Apeirons".

Palīdzēsim Valteram!

Projekts ievietots portālā 03.02.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Tatjanai Gabrusenokai

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Rūpju bērnu māmiņām

Palīdzība Milai un Nikolajam Grohoļskiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 059 756.67 €