Follow us Today has already donated 406.48 €

Palīdzība Valtera Grata aprūpē

Valteram drīz būs 6 gadiņi. Puisītis piedzima ar ģenētiski neārstējamu slimību X veida mutubulāro miopātiju, pasaulē ir tikai ap 500 bērnu ar tādu diagnozi. Pirmos 5 mēnešus Valters pavadīja slimnīcā, pēc tam tika pārvests  mājās.  

Valtera vecāki ir šķīrušies, rūpes par smagi slimo zēnu ir uzņēmies tētis. Tā kā Valters ir pieslēgts pie mākslīgās plaušu ventilācijas, viņu nevar atstāt vienu ne uz sekundi. Bērns ir gulošs, viņam nepieciešama uzraudzība 24 stundas diennaktī. Lai tētis varētu strādāt un iziet no mājas, jau pusotru gadu puišiem palīdz auklīte Līva. Viņa aizstāj Valtera tēti ikdienā, kad tas ir nepieciešams. 

Valtera tētis Rihards lūdz arī turpmāk palīdzību dēla aprūpē vismaz divām dienām nedēļā. 512 eiro, ietverot pašnodarbinātas personas nodokļus, ir maksa par 64 darba stundām ik mēnesi, ko veic auklīte, kas izgājusi speciālo smagi slimu bērnu aprūpes apmācību projekta "Mīļā auklīte" ietvaros, ko īsteno Ziedot.lv un Invalīdu un viņu draugu apvienība "Apeirons".

Palīdzēsim Valteram!

The Project is placed online on: 03.02.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Vanesai Feldmanei

Palīdzība Nikoletai Šņukutei

Palīdzība Albertam

Smagi slimu cilvēku atbalstam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

950 280.41 €