Seko mums Šodien saziedoti jau 421.48 €

Palīdzība Valērijai Širokovai

13 gadīgajai Valērijai agrā bērnībā uzstādīja diagnozi- organisks centrālās nervu sistēmas bojājums, kam līdzi nāca psihomotorās un valodas attīstības aizture. Valērijas vecāki nepadevās un uzsāka cīņu par meitiņas attīstību un fizisko spēju nostiprināšanu. Tika apmeklēti vairāki rehabilitācijas kursi Gaiļezerā, rehabilitācijas centrā “Vaivari”, kā arī Baltezera sanatorijā. Vislielākā mammas laime bija tad, kad Valērija sāka staigāt.. Meitene, pateicoties ziedotāju atbalstam, nu jau spēj skriet, lekt, viņai parādījies neliels vārdu krājums, kas ir liels brīnums un iedvesma ģimenei, ka apstāties nevar- ir jācīnās par lielāku progresu un attīstību. Šobrīd visi ģimenes ietaupījumu un ienākumi aiziet, lai nodrošinātu Valērijai logopēdu, speciālo pedagogu, psihologu, fizioterapeitu un baseina apmeklējumus. Lai Valērijas attīstība notiktu straujāk, ļoti nepieciešami divi delfīnterapijas kursi gadā Minskā, pēc kuriem ļoti uzlabojas meitenes runas prasmes, fiziskais stāvoklis un Valērija paliek daudz mierīgāka un nosvērtāka.

Ģimene ļoti lūdz mūsu atbalstu, jo diviem delfīnterapijas kursiem nepieciešami 2160 eiro, un ģimene šobrīd to nevar atļauties un lūdz mūsu palīdzību.

Palīdzēsim Valērijai!

 

Projekts ievietots portālā 12.03.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Dots devējam atdodas

Dakteris POGA

Ergoterapija bērniem ar kustību traucējumiem

Mazo sirsniņu cerības

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

950 295.41 €