Follow us Today has already donated 3,136.50 €

Palīdzība Valērijai Širokovai

13 gadīgajai Valērijai agrā bērnībā uzstādīja diagnozi- organisks centrālās nervu sistēmas bojājums, kam līdzi nāca psihomotorās un valodas attīstības aizture. Valērijas vecāki nepadevās un uzsāka cīņu par meitiņas attīstību un fizisko spēju nostiprināšanu. Tika apmeklēti vairāki rehabilitācijas kursi Gaiļezerā, rehabilitācijas centrā “Vaivari”, kā arī Baltezera sanatorijā. Vislielākā mammas laime bija tad, kad Valērija sāka staigāt.. Meitene, pateicoties ziedotāju atbalstam, nu jau spēj skriet, lekt, viņai parādījies neliels vārdu krājums, kas ir liels brīnums un iedvesma ģimenei, ka apstāties nevar- ir jācīnās par lielāku progresu un attīstību. Šobrīd visi ģimenes ietaupījumu un ienākumi aiziet, lai nodrošinātu Valērijai logopēdu, speciālo pedagogu, psihologu, fizioterapeitu un baseina apmeklējumus. Lai Valērijas attīstība notiktu straujāk, ļoti nepieciešami divi delfīnterapijas kursi gadā Minskā, pēc kuriem ļoti uzlabojas meitenes runas prasmes, fiziskais stāvoklis un Valērija paliek daudz mierīgāka un nosvērtāka.

Ģimene ļoti lūdz mūsu atbalstu, jo diviem delfīnterapijas kursiem nepieciešami 2160 eiro, un ģimene šobrīd to nevar atļauties un lūdz mūsu palīdzību.

Palīdzēsim Valērijai!

 

The Project is placed online on: 12.03.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Stiprini Stipros!

Doctor POGA

Palīdzība Dāvim Lambertam

Palīdzi bērniem staigāt!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

805 705.86 €