Seko mums Šodien saziedoti jau 6,839.65 €

Palīdzība Vadimam Muraško

Vadims no Rīgas ir šogad svinēs 12 gadu jubileju. Zēnam ir autiskā spektra traucējumi un ikdienā lielas problēmas integrēties sabiedrībā, saprasties ar saviem vienaudžiem un izteikties. Vadims ļoti satraucas, ja kāds viņu nesaprot un ļoti pārdzīvo, ja viņa ierastajā dienas kārtībā tiek veiktas izmaiņas. Vadims jau 3 gadus regulāri apmeklē ABA terapijas nodarbības, un ir sasniegti labi rezultāti. Vadims palicis daudz mierīgāks un spēj sadarboties ar apkārtējiem un uzlabojušās pašaprūpes prasmes. Zēna pozitīvās izmaiņas jau ir pamanījuši viņa pedagogi skolā, kā arī līdzcilvēki. Speciālisti rekomendē ABA terapijas nodarbības turpināt, un ģimene lūdz mūsu palīdzību. ABA terapijas nodarbībām gadam nepieciešami 2880 eiro.

Palīdzēsi Vadimam sasniegt jaunus mērķus! Kopā mēs varam palīdzēt!

Projekts ievietots portālā 09.01.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība ukraiņiem ar kāju amputācijām

Bērniem ar autismu

Palīdzība Marekam Stienim

Palīdzība Melānijai Mia Samuilovai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 445 758.49 €