Follow us Today has already donated 755.00 €

Palīdzība Vadimam Muraško

Vadims no Rīgas ir šogad svinēs 12 gadu jubileju. Zēnam ir autiskā spektra traucējumi un ikdienā lielas problēmas integrēties sabiedrībā, saprasties ar saviem vienaudžiem un izteikties. Vadims ļoti satraucas, ja kāds viņu nesaprot un ļoti pārdzīvo, ja viņa ierastajā dienas kārtībā tiek veiktas izmaiņas. Vadims jau 3 gadus regulāri apmeklē ABA terapijas nodarbības, un ir sasniegti labi rezultāti. Vadims palicis daudz mierīgāks un spēj sadarboties ar apkārtējiem un uzlabojušās pašaprūpes prasmes. Zēna pozitīvās izmaiņas jau ir pamanījuši viņa pedagogi skolā, kā arī līdzcilvēki. Speciālisti rekomendē ABA terapijas nodarbības turpināt, un ģimene lūdz mūsu palīdzību. ABA terapijas nodarbībām gadam nepieciešami 2880 eiro.

Palīdzēsi Vadimam sasniegt jaunus mērķus! Kopā mēs varam palīdzēt!

The Project is placed online on: 09.01.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Osokina Brīvības festivāls Ukrainai un Latvijai

Palīdzība Lienei Zībergai

For Mothers of Seriously Ill Children

Twitter Convoy for Ukraine

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 781 633.54 €