Seko mums Šodien saziedoti jau 437.00 €

Palīdzība Tomasam Jēkabsonam

Tomass ir rīdzinieks un viņam ir 13 gadi. Zēns piedzima ar iedzimtu centrālās nervu sistēmas bojājumu - spina bifida (mugurkaula plēves bruka). Tomasa vecāki daudz iegulda zēna veselībā un jau no pirmās dienas tiek veikts pamatīgs rehabilitācijas darbs. Tomasa ikdiena ir fizioterapijas nodarbības, peldēšana, masāža, reiiterapija. Neskatoties uz Tomasa diagnozi, zēns ir dzīvespriecīgs, atsaucīgs un ļoti sabiedrisks. Tomass mācās Rīgas Katoļu ģimnāzijas 7. klasē. Viņam patīk daba un dzīvnieki, patīk tos vērot un lasīt visu par dabas pasauli un dzīvniekiem. Tomass klausās mūziku, apmeklē teātri un citus kultūras pasākumus. Zēns sapņo kļūt par veterinārārstu un sapņo, ka viņam būs mazs klēpja sunītis.

Lai Tomass piepildītu savus sapņus, viņam ļoti nepieciešamas regulāras fizioterapijas nodarbības un peldēšana. Šīs nodarbības palīdzēs zēnam uzlabot gaitu un līdzsvaru, nostiprinās muskulatūru un mazināsies muguras sāpes. Tomasa ģimenei, lai nodrošinātu zēnam fizioterapijas un peldēšanas nodarbības gada garumā, kopā nepieciešami 4608 eiro. Ģimenei šobrīd tas nav pa kabatai un viņi lūdz mūsu atbalstu.

Mums jāpalīdz, lai Tomass kļūtu spēcīgāks un piepildītu savus sapņus. Kopā mēs to varam!

Projekts ievietots portālā 23.01.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Palīdzība Dāvim Cēsniekam

Draugu stipendija 2020

Gaisma mūsu brīvībai!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 059 726.67 €