Follow us Today has already donated 1,447.00 €

Palīdzība Tomasam Jēkabsonam

Tomass ir rīdzinieks un viņam ir 13 gadi. Zēns piedzima ar iedzimtu centrālās nervu sistēmas bojājumu - spina bifida (mugurkaula plēves bruka). Tomasa vecāki daudz iegulda zēna veselībā un jau no pirmās dienas tiek veikts pamatīgs rehabilitācijas darbs. Tomasa ikdiena ir fizioterapijas nodarbības, peldēšana, masāža, reiiterapija. Neskatoties uz Tomasa diagnozi, zēns ir dzīvespriecīgs, atsaucīgs un ļoti sabiedrisks. Tomass mācās Rīgas Katoļu ģimnāzijas 7. klasē. Viņam patīk daba un dzīvnieki, patīk tos vērot un lasīt visu par dabas pasauli un dzīvniekiem. Tomass klausās mūziku, apmeklē teātri un citus kultūras pasākumus. Zēns sapņo kļūt par veterinārārstu un sapņo, ka viņam būs mazs klēpja sunītis.

Lai Tomass piepildītu savus sapņus, viņam ļoti nepieciešamas regulāras fizioterapijas nodarbības un peldēšana. Šīs nodarbības palīdzēs zēnam uzlabot gaitu un līdzsvaru, nostiprinās muskulatūru un mazināsies muguras sāpes. Tomasa ģimenei, lai nodrošinātu zēnam fizioterapijas un peldēšanas nodarbības gada garumā, kopā nepieciešami 4608 eiro. Ģimenei šobrīd tas nav pa kabatai un viņi lūdz mūsu atbalstu.

Mums jāpalīdz, lai Tomass kļūtu spēcīgāks un piepildītu savus sapņus. Kopā mēs to varam!

The Project is placed online on: 23.01.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Dāvim Lambertam

Mummy, I love you!

Let’s help little hearts

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

824 670.48 €