Seko mums Šodien saziedoti jau 418.00 €

Palīdzība Timofejam Rutkovskim

Timofejam ir 7 gadi un viņš dzīvo Daugavpilī. Zēns šajā pavasarī pabeigs 1. klasi speciālajā skolā, jo viņam ir diagnosticēts autisms. Ģimenei, kurā ir bērns ar autismsu ir jāpārvar dažādi šķērsli, jācīnās ar sabiedrības aizspriedumiem un jācenšas pēc iespējas vairāk palīdzēt savam bērniņam socializēties un iekļauties sabiedrībā un starp vienaudžiem. Ģimene saviem spēkiem netiek galā, jo vajadzīgi kvalificēti speciālisti, kas prot izveidot kontaktu ar bērniņu, kam ir autisms, māk izveidot sadarbību un panākt labu progresu. Šādi speciālisti sniedz milzīgu atbalstu gan pašam bērnam, gan ģimenei, jo parāda labākos veidus, kā veidot komunikāciju ar savu bērnu.

Lai Timofejs pilnvērtīgi attīstītos, ir vajadzīga īpaša terapija - ABA terapija. Speciālisti zēnam rekomendē regulāras ABA terapijas nodarbības, kuras nedrīkst pārtraukt, un 2 reizes nedēļā audiologopēda nodarbības. Mēnesī nodarbības izmaksā 460 eiro. Gadā kopā nepieciešami 5520 eiro, no kuriem 3424 eiro jau ir pieejami no 2021. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2022. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 2096 eiro.

Timofejs ir atradis šādu speciālistu ABA terapijā, kas 3 reizes nedēļā darbojas ar viņu un ir pielāgojies, mācās un gūst rezultātus. ABA terapija ir dārga un diemžēl šāds pakalpojums nav apmaksāts no valsts līdzekļiem un ģimenei ir jāatrod veidi, kā par terapiju samaksāt pašu spēkiem. Timofejs dzīvo divatā ar mammu , kas par viņu nepārtraukti rūpējas. Timofeja mamma lūdz mūsu atbalstu, lai šīs nodarbības zēnam nodrošinātu.

Palīdzēsim Timofejam! Tas ir ļoti svarīgi gan mums, gan viņam! Mums izdosies!

 

Projekts ievietots portālā 14.01.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Elitai Puķītei

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Palīdzība ārkārtas situācijās

Atbalsts Ukrainas tautai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

9 643 896.05 €