Follow us Today has already donated 11,586.00 €

Palīdzība Timofejam Rutkovskim

Timofejam ir 7 gadi un viņš dzīvo Daugavpilī. Zēns šajā pavasarī pabeigs 1. klasi speciālajā skolā, jo viņam ir diagnosticēts autisms. Ģimenei, kurā ir bērns ar autismsu ir jāpārvar dažādi šķērsli, jācīnās ar sabiedrības aizspriedumiem un jācenšas pēc iespējas vairāk palīdzēt savam bērniņam socializēties un iekļauties sabiedrībā un starp vienaudžiem. Ģimene saviem spēkiem netiek galā, jo vajadzīgi kvalificēti speciālisti, kas prot izveidot kontaktu ar bērniņu, kam ir autisms, māk izveidot sadarbību un panākt labu progresu. Šādi speciālisti sniedz milzīgu atbalstu gan pašam bērnam, gan ģimenei, jo parāda labākos veidus, kā veidot komunikāciju ar savu bērnu.

Lai Timofejs pilnvērtīgi attīstītos, ir vajadzīga īpaša terapija - ABA terapija. Speciālisti zēnam rekomendē regulāras ABA terapijas nodarbības, kuras nedrīkst pārtraukt, un 2 reizes nedēļā audiologopēda nodarbības. Mēnesī nodarbības izmaksā 460 eiro. Gadā kopā nepieciešami 5520 eiro, no kuriem 3424 eiro jau ir pieejami no 2021. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2022. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 2096 eiro.

Timofejs ir atradis šādu speciālistu ABA terapijā, kas 3 reizes nedēļā darbojas ar viņu un ir pielāgojies, mācās un gūst rezultātus. ABA terapija ir dārga un diemžēl šāds pakalpojums nav apmaksāts no valsts līdzekļiem un ģimenei ir jāatrod veidi, kā par terapiju samaksāt pašu spēkiem. Timofejs dzīvo divatā ar mammu , kas par viņu nepārtraukti rūpējas. Timofeja mamma lūdz mūsu atbalstu, lai šīs nodarbības zēnam nodrošinātu.

Palīdzēsim Timofejam! Tas ir ļoti svarīgi gan mums, gan viņam! Mums izdosies!

 

The Project is placed online on: 14.01.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Support for the Ukrainian people

Atkārtota palīdzība Dzintrai Treimanei

Palīdzība Lienei Romanovskai

Palīdzība Normundam Saulem

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 746 207.02 €