Seko mums Šodien saziedoti jau 20.00 €

Palīdzība Tatianai Ivanovai

Tatianai ir 64 gadi. Viņa ir bijusi gādīga sieva, māte, vecmāmiņa un meita. Arī šobrīd Tatiana aprūpē savus smagi slimos vecākus. Īpašas rūpes prasa mamma, kura ir jau vairākus gadus pēc pārciesta insulta ir piekalta gultai. Taču palīdzība vajadzīga arī Tatianai pašai. 

Tatiana jau 9 gadus sadzīvo ar krūts vēzi. Viņa pārcietusi operāciju, staru terapiju un ķīmijterapiju. Vēzis šobrīd ir atgriezies, analīzes ir pasliktinājušās. Ārstu konsīlijs ir nozīmējis ārstniecību ar medikamentu Ribociclib gadu ilgam ārstniecības kursam. Šīs zāles diemžēl nav valsts apmaksātas, katru mēnesi nepieciešami 2500 eiro. Tatiana ir vērusies ar iesniegumu Nacionālajā veselības dienestā , kur ir cerība labākajā gadījumā gūt vismaz daļēju zāļu kompenāciju. Atbilde gaidāma jūnija sākumā. Taču jebkurā gadījumā Tatianai vajadzīga līdzcilvēku palīdzba, lai zāles apmaksātu. 

Palīdzēsim Tatianai!

Projekts ievietots portālā 19.05.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Mazajiem pacientiem SUPERVAROŅA TĒRPS

Bērna sargeņģelis

Dots devējam atdodas

Palīdzība Markusam Ļebedevam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

731 153.70 €