Follow us Today has already donated 610.00 €

Palīdzība Tatianai Ivanovai

Tatianai ir 64 gadi. Viņa ir bijusi gādīga sieva, māte, vecmāmiņa un meita. Arī šobrīd Tatiana aprūpē savus smagi slimos vecākus. Īpašas rūpes prasa mamma, kura ir jau vairākus gadus pēc pārciesta insulta ir piekalta gultai. Taču palīdzība vajadzīga arī Tatianai pašai. 

Tatiana jau 9 gadus sadzīvo ar krūts vēzi. Viņa pārcietusi operāciju, staru terapiju un ķīmijterapiju. Vēzis šobrīd ir atgriezies, analīzes ir pasliktinājušās. Ārstu konsīlijs ir nozīmējis ārstniecību ar medikamentu Ribociclib gadu ilgam ārstniecības kursam. Šīs zāles diemžēl nav valsts apmaksātas, katru mēnesi nepieciešami 2500 eiro. Tatiana ir vērusies ar iesniegumu Nacionālajā veselības dienestā , kur ir cerība labākajā gadījumā gūt vismaz daļēju zāļu kompenāciju. Atbilde gaidāma jūnija sākumā. Taču jebkurā gadījumā Tatianai vajadzīga līdzcilvēku palīdzba, lai zāles apmaksātu. 

Palīdzēsim Tatianai!

The Project is placed online on: 19.05.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Dots devējam atdodas

Palīdzība Matīsa Parcāna aprūpē

Mummy, I love you!

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

593 946.60 €