Seko mums Šodien saziedoti jau 5,040.03 €

Palīdzība Stefanam Neļubinam

Stefanam no Rīgas ir 14 gadi un diagnosticēts Bērnības autisms un vidēji smaga garīgā atpalicība. Ar ziedotāju atbalstu Stefans regulāri saņem ABA terapijas nodarbības un puiša ģimene ir ļoti pateicīga ziedotājiem. Stefanu ikdienā nevar atstāt vienu, viņam nepārtraukti vajadzīga uzraudzība un atbalsts. Stefans ir straujas dabas, var būt ļoti emocionāls. Viņam ir grūtības ar komunikāciju un viņš apmeklē specializēto skolu. Stefans ir liels mūzikas fans un katru brīdi ir gatavs klausītos to.

Speciālisti rekomendē Stefanam turpināt apmeklēt ABA terapijas nodarbības centrā “Solis Augšup” un gadam nodarbībām nepieciešami 1400 eiro, no kuriem 1000 eiro jau ir pieejami no 2022. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2023. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 4640 eiro. Stefana ģimene lūdz mūsu atbalstu, lai zēns varētu apmeklēt nodarbības!

Palīdzēsim visi kopā!

Projekts ievietots portālā 18.01.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Drošie soļi

Bērniem ar autismu

Palīdzība Samantai Sīlei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 065 867.81 €