Follow us Today has already donated 5,582.50 €

Palīdzība Stefanam Neļubinam

Stefanam no Rīgas ir 14 gadi un diagnosticēts Bērnības autisms un vidēji smaga garīgā atpalicība. Ar ziedotāju atbalstu Stefans regulāri saņem ABA terapijas nodarbības un puiša ģimene ir ļoti pateicīga ziedotājiem. Stefanu ikdienā nevar atstāt vienu, viņam nepārtraukti vajadzīga uzraudzība un atbalsts. Stefans ir straujas dabas, var būt ļoti emocionāls. Viņam ir grūtības ar komunikāciju un viņš apmeklē specializēto skolu. Stefans ir liels mūzikas fans un katru brīdi ir gatavs klausītos to.

Speciālisti rekomendē Stefanam turpināt apmeklēt ABA terapijas nodarbības centrā “Solis Augšup” un gadam nodarbībām nepieciešami 1400 eiro, no kuriem 1000 eiro jau ir pieejami no 2022. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2023. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 4640 eiro. Stefana ģimene lūdz mūsu atbalstu, lai zēns varētu apmeklēt nodarbības!

Palīdzēsim visi kopā!

The Project is placed online on: 18.01.2023

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

For the Hopes of Little Hearts

For Mothers of Seriously Ill Children

STOPIFY

More

Dental Treatment for People with Special Needs

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 340 844.91 €