Seko mums Šodien saziedoti jau 6,999.65 €

Palīdzība Sofijai Sirmei

Sofijai no Bērzes pagasta ir 11 gadi. Meitenei ir uzstādīta diagnoze – autisms. Sofija nerunā un viņai lielas grūtības sagādā izteikt savas sajūtas un vēlmes. Meitenei ir grūti iekļauties sabiedrībā, kurā viņu nesaprot. Šo iemeslu dēļ Sofijai lielākā dienas daļa jāpavada mājās kopā ar savu omīti. Mājās Sofija ar prieku klausās un izbauda latviešu mūziku un labprāt dodas ierastajās dabas vērošanas pastaigās. Sofijai patīk sava lietu un notikumu kārtība, tādēļ meitene ļoti bēdājas un paliek dusmīga, ja viņas dienas ritms, tiek negaidīti mainīts.

Sofija regulāri apmeklēja audiologopēda nodarbības, sensoro un mūzikas terapiju. Meitenei ļoti patika šīs terapijas, un katra nodarbība tika gaidīta ar lielu sajūsmu un prieku. Speciālisti rekomendē Sofijai papildus ABA terapijas nodarbības, kas vairāk veicinātu meitenes komunikācijas un pašaprūpes prasmes, palīdzētu tuviniekiem vairāk izprast autiska spektra cilvēkus. Sofijas ABA terapijas nodarbībām gadam nepieciešami 3640 eiro un ģimene lūdz mūsu palīdzību.

Palīdzēsim Sofijai!

Projekts ievietots portālā 26.03.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Twitter konvojs Ukrainai

Palīdzība Linardam Liepiņam

Palīdzība Kristeram Redliham

Palīdzība Aleksam Džonam Kulikovam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 445 918.49 €