Follow us Today has already donated 340.00 €

Palīdzība Sofijai Sirmei

Sofijai no Bērzes pagasta ir 11 gadi. Meitenei ir uzstādīta diagnoze – autisms. Sofija nerunā un viņai lielas grūtības sagādā izteikt savas sajūtas un vēlmes. Meitenei ir grūti iekļauties sabiedrībā, kurā viņu nesaprot. Šo iemeslu dēļ Sofijai lielākā dienas daļa jāpavada mājās kopā ar savu omīti. Mājās Sofija ar prieku klausās un izbauda latviešu mūziku un labprāt dodas ierastajās dabas vērošanas pastaigās. Sofijai patīk sava lietu un notikumu kārtība, tādēļ meitene ļoti bēdājas un paliek dusmīga, ja viņas dienas ritms, tiek negaidīti mainīts.

Sofija regulāri apmeklēja audiologopēda nodarbības, sensoro un mūzikas terapiju. Meitenei ļoti patika šīs terapijas, un katra nodarbība tika gaidīta ar lielu sajūsmu un prieku. Speciālisti rekomendē Sofijai papildus ABA terapijas nodarbības, kas vairāk veicinātu meitenes komunikācijas un pašaprūpes prasmes, palīdzētu tuviniekiem vairāk izprast autiska spektra cilvēkus. Sofijas ABA terapijas nodarbībām gadam nepieciešami 3640 eiro un ģimene lūdz mūsu palīdzību.

Palīdzēsim Sofijai!

The Project is placed online on: 26.03.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

For Oncology Patients

Help Infants and Toddlers Grow!

Palīdzība Markam Bindukam

Before you fly, plant a tree!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 740 346.94 €