Seko mums Šodien saziedoti jau 230.00 €

Palīdzība Sārai Savčukai

Mūsu atbalsts ļoti nepieciešams Sārai no Ropažu novada. Meitenītei ir 5 gadi un uzstādītas vairākas diagnozes- autisms, valodas attīstības traucējumi un epilepsija.

Sāra ir ļoti mīļa un sirsnīga meitene, kura ļoti vēlas atrasties starp saviem vienaudžiem un draudzēties. Meitenītei šobrīd socializēšanās sagādā lielas grūtības, jo viņa nerunā. Tieši runas trūkums padara Sāriņu ļoti emocionālu, jo tas ko viņa vēlas pavēstīt līdzcilvēkiem, netiek saprasts un pieņemts.  Sāras mammas lielākais sapnis ir, lai viņas meitiņa spēj pateikt maģisko vārdu "mamma". Sārai ļoti nepieciešamas regulāras ABA terapijas nodarbības, kas palīdzētu attīstīt runu, veicinātu komunikācijas prasmes un sadarbību ar līdzcilvēkiem, kā arī sniegtu praktisku un morālu atbalstu Sāras mammai. Ģimenē, kurā ir bērniņš ar autismu ir ļoti svarīgi arī līdzcilvēkiem apgūt dažādas prasmes un ieteikumus, kā sadzīvot ar šo sarežģīto diagnozi.

Sāras mamma audzina meitiņu viena un viņai ir ļoti smagi vienai finansiāli nosegt ABA terapiju nodarbību maksu, jo gadam nepieciešami EUR 10080,-.

Mamma šobrīd nevar strādāt, jo Sārai ir nepieciešama pastāvīga uzraudzība. atbalsts un palīdzība. Palīdzēsim Sārai un viņas mammai!

Palīdzēsim Sārai pateikt pirmos vārdus! Mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 18.01.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Bērniem ar autismu

Palīdzība Justīnei Skrebai

Palīdzība Gabrielam Mutoram

Palīdzība Artūram Stradam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 571 438.98 €