Follow us Today has already donated 930.00 €

Palīdzība Sārai Savčukai

Mūsu atbalsts ļoti nepieciešams Sārai no Ropažu novada. Meitenītei ir 5 gadi un uzstādītas vairākas diagnozes- autisms, valodas attīstības traucējumi un epilepsija.

Sāra ir ļoti mīļa un sirsnīga meitene, kura ļoti vēlas atrasties starp saviem vienaudžiem un draudzēties. Meitenītei šobrīd socializēšanās sagādā lielas grūtības, jo viņa nerunā. Tieši runas trūkums padara Sāriņu ļoti emocionālu, jo tas ko viņa vēlas pavēstīt līdzcilvēkiem, netiek saprasts un pieņemts.  Sāras mammas lielākais sapnis ir, lai viņas meitiņa spēj pateikt maģisko vārdu "mamma". Sārai ļoti nepieciešamas regulāras ABA terapijas nodarbības, kas palīdzētu attīstīt runu, veicinātu komunikācijas prasmes un sadarbību ar līdzcilvēkiem, kā arī sniegtu praktisku un morālu atbalstu Sāras mammai. Ģimenē, kurā ir bērniņš ar autismu ir ļoti svarīgi arī līdzcilvēkiem apgūt dažādas prasmes un ieteikumus, kā sadzīvot ar šo sarežģīto diagnozi.

Sāras mamma audzina meitiņu viena un viņai ir ļoti smagi vienai finansiāli nosegt ABA terapiju nodarbību maksu, jo gadam nepieciešami EUR 10080,-.

Mamma šobrīd nevar strādāt, jo Sārai ir nepieciešama pastāvīga uzraudzība. atbalsts un palīdzība. Palīdzēsim Sārai un viņas mammai!

Palīdzēsim Sārai pateikt pirmos vārdus! Mums izdosies!

The Project is placed online on: 18.01.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Evitai Kalniņai

For Families with Disabled Children

Palīdzība Anetei Boļšakai

Ukrainas māja Latvijā

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 781 808.54 €