Seko mums Šodien saziedoti jau 666.00 €

Palīdzība Sandrai un Dailai Lapiņām

Sandrai no Liepājas ir 32 gadi, viņai bērnu cerebrālā trieka, kā rezultātā viņai ir kustību un garīgās attīstības traucējumi, noteikta pirmās grupas invaliditāte. Sandra dzīvo divatā ar mammu Dailu, kurai arī ir pirmās grupas invaliditāte. Kustību traucējumu dēļ viņa pārvietojas ar rollatora palīdzību, bijušas divas gūžu endoprotezēšanas operācijas. Meitai un mammai ārsts ir nozīmējis rehabilitāciju Vaivaru rehabilitācijas centra dienas stacionārā, kuru apmaksā valsts, bet pacienta iemaksa un par uzturēšanos ir jāmaksā pašām kopā 1140 eiro. Šādu līdzekļu viņām nav, tādēļ viņas lūdz līdzcilvēku palīdzību. Palīdzība nepieciešama arī Sandras zobu labošanai, kas iespējama tikai pilnā narkozē un izmaksā līdz 1000 eiro apmērā. Rehabilitācijai un zobu labošanai kopā nepieciešami 2140 eiro. Palīdzēsim mammai un meitai!

Projekts ievietots portālā 02.05.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Spēka, dzīvības un izturības malks Ukrainai!

Palīdzība Jevgenijam Kaiļam

Osokina Brīvības festivāls - Ukrainas cilvēkiem

Gaismas ceļš Donbasam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 098 397.77 €