Follow us Today has already donated 135.00 €

Palīdzība Sandrai un Dailai Lapiņām

Sandrai no Liepājas ir 32 gadi, viņai bērnu cerebrālā trieka, kā rezultātā viņai ir kustību un garīgās attīstības traucējumi, noteikta pirmās grupas invaliditāte. Sandra dzīvo divatā ar mammu Dailu, kurai arī ir pirmās grupas invaliditāte. Kustību traucējumu dēļ viņa pārvietojas ar rollatora palīdzību, bijušas divas gūžu endoprotezēšanas operācijas. Meitai un mammai ārsts ir nozīmējis rehabilitāciju Vaivaru rehabilitācijas centra dienas stacionārā, kuru apmaksā valsts, bet pacienta iemaksa un par uzturēšanos ir jāmaksā pašām kopā 1140 eiro. Šādu līdzekļu viņām nav, tādēļ viņas lūdz līdzcilvēku palīdzību. Palīdzība nepieciešama arī Sandras zobu labošanai, kas iespējama tikai pilnā narkozē un izmaksā līdz 1000 eiro apmērā. Rehabilitācijai un zobu labošanai kopā nepieciešami 2140 eiro. Palīdzēsim mammai un meitai!

The Project is placed online on: 02.05.2023

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Medical Massage

Palīdzība Damiram Paeglem

Good News*

Palīdzība Akselam Stivriņam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

3 102 082.03 €