Seko mums Šodien saziedoti jau 2,862.34 €

Palīdzība Sandrai Uļjānei

Sandrai no Rīgas ir 44 gadi. Viņas liktenis ir izveidojies skaudrs, kopš 5 gadu vecuma viņa sirgst ar epilepsiju. Neskatoties uz smago slimību, Sandra ir mīloša un gādīga mamma 5 un 20 gadus veciem dēliem. Uz vecākā dēla pleciem bieži gulst rūpes gan par mammu, gan par mazāko brāli. Slimības dēļ Sandra nespēj strādāt, jo lēkmes ir smagas, to laikā viņa bieži gūst dažādas traumas. Viņa ir patstāvīgā ārstu uzraudzībā un regulāri saņem medikamentus. Šobrīd ārstu konsīlijs viņai nozīmējis medikamentu Vimpat, kas ir daļēji valsts apmaksāts, bet Sandrai pašai ik mēnesi jāpiemaksā 304 eiro. Sandra ar bērniem dzīvo sociālajā dzīvoklī, ģimene ir trūcīga, tādēļ līdzekļi, lai iegādātos tik dārgas zāles Sandrai nav. Zāles var ievērojami mazināt lēkmes, mazināt to smagumu, Sandra var dzīvot mierīgāk un netraumēt sevi lēkmju laikā, var rūpēties par mazāko dēliņu. Gada kursam nepieciešami 3 648 eiro. Palīdzēsim Sandrai! 

Projekts ievietots portālā 16.05.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Rūpju bērnu māmiņām

Palīdzība Marijai Bozovičai

Ārstnieciskā masāža

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 049 983.08 €